Пн, 22.04.2019, 19:11
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Форма входу
Логін:
Пароль:
 Правила реєстрації користувачів.
Ці правила діють на території всього сайту. В окремих розділах та форумах можлива наявність власних правил, які уточнюють та деталізують правила поведінки в них. При цьому, дані правила залишаються обов"язковими в будь-якому виадаку.

Правила вводяться для створення комфортної та конструктивної атмосфери. Якщо вас не влаштовує встановлена форма спілкування, утрмайтесь від реєстрації на нашому сайті.

I. Реєстрація користувачів.

   1. Реєструючись на сайті, користувач погоджується виконувати дані Правила.
   2. Для реєстрації на сайті користувач повинен надати існуючу адресу електронної пошти та реальне ім"я під яким вас знають чи ще не знають у НАТ "Барвінок".
   3. Вибір ім"я користувача (nickname)є вашим виключним правом. Адміністрація сайту залишає за собою прийняття рішення щодо припинення використання nickname, якщо його використання порушує загальноприйняті моральні та етичні норми та являється принизливим для інших користувачів форума. Заборонена реєстрація nickname, схожих в певній мірі до вже існуючих, які можуть ввести в оману інших користувачів форума.
   4. Заборонена неодноразова реєстрація одним користувачем, незалежно від цілей, з якими реєстрація проводиться. Данне порушення являється достатньо серйозним та веде до блокування всіх еккаунтів (реєстраційних записів)

II. Порядок поведінки на сайті.

   1. Спілкування на сайті базується на принципах загальноприйнятої моралі та мережевого етикету.
   2. Суворо заборонено використання нецензурної лексики, принизливих слів на адресу інших користувачів,  НАТ "Барвінок", ІГ "Креатив". В тому числі заборонені підміни букв символами.
   3. Категорично забороняється будь-яка реклама, крім узгодженої з адміністрацією.
   4. Ваш підпис на форумі не може бути більше ніж 2 стрічки. До неї застосовуються ті ж правила.

III. Публікація матеріалів, тем, повідомлень.

   1. Назва теми має бути інформативною, максимально чітко висвітлюючи суть проблеми.
   2. Перед створенням нової теми переконайтесь, що подібна не була створена раніше.
   3. Заборонено створення однакових тем в різних розділах.
   4. Право на остаточне редагування постів, статтей та коментарів, що принижують гідність інших користувачів,  НАТ "Барвінок" має адміністрація оф.сайту НАТ "Барвінок".

IV. Відносини між користувачем та адміністрацією сайту.

   1. В своїх діях адміністрація сайту керується здоровим глуздом та внутрінніми правилами управління.
   2. Обговорення дій адміністрації (адміністраторів та модераторів) категорично забороняється в будь-яких розділах сайту, за виключенням спеціалізованого форума, що створений спеціально для обговорення всіх аспектів роботи портала та форума.

V. Відповідальність за порушення правил.

   1. За прояви нецензурної лексики, приниження гідності інших користувачів,  НАТ "Барвінок", ІГ "Креатив", користувачам будуть даватися попередження та бан (блокування повноцінної роботи еккаунту) на певний час від 1 години до 1 місяця.
   2. Систематичне порушення Правил форума призведе до видалення еккаунта та блокування IP користувача на вхід на інформаційний портал ІГК.

Всі правила обов"язкові на территорії всього оф.сайту НАТ "Барвінок".

ІГ "Креатив" © 2019
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Безкоштовний хостинг uCoz