Пн, 22.04.2019, 19:10
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Форма входу
Логін:
Пароль:
 Народний ансамбль танцю "Барвінок"Народний ансамбль танцю "Барвінок” 
Вінницького міського центр художньо-хореографічної освіти 
дітей та юнацтва "Барвінок” 


  
Народний ансамбль танцю "Барвінок” був створений у 1984 році і, разом з фольклорною групою, працює на базі Вінницького міського центру художньо-хореографічної освіти дітей та юнацтва "Барвінок” "Барвінок” – бажаний гість на багатьох заходах, що проводяться не тільки в м. Вінниці, а й в інших містах нашої держави та за кордоном. Висока 
виконавська майстерність, яскравий акторський талант юних артистів, художня довершеність кожного танцю, барвиста палітра костюмів та багатство музичного супроводу – ось складові частини успіху ансамблю. Юним танцюристам гаряче аплодували в багатьох куточках України та країн співдружності від Львова до Владивостока. Ансамбль неодноразово побував на гастролях у Польщі, Чехії, Англії, Франції, Туреччині, Італії, Німеччині, Греції та Японії. Ансамбль неодноразово знімався на центральному, українському, польському телебаченні та CNN. 
Творче життя Народного ансамблю танцю "Барвінок” насичене концертною діяльністю та виступами на самому високому рівні. За 27 років свого існування "Барвінок” став переможцем багатьох Всесоюзних, Всеукраїнських та Міжнародних фестивалів. "Барвінок” –Лауреат обласної премії ім.М.Трублаїні. В 1989 році ансамблю присвоєно звання Лауреата Республіканської премії ім..М.Островського. В липні 2001 року ансамбль приймав участь в ювілейному 10-му 
Міжнародному мистецькому фестивалі "Слов’янський базар у Вітебську”, який зібрав виконавців з 39 країн світу. "Барвінок” став переможцем Міжнародного конкурсу дитячих шоу-програм "Слов’янський базар у Вітебську-2001” та володарем спеціального призу "За високу майстерність виконання”, що є найвищою нагородою цього престижного змагання дитячих творчих колективів. В рамках цього фестивалю були представлені роботи учасників ансамблю танцю "Барвінок” з художньої ручної вишивки, які отримали високу оцінку фахівців. У Вітебську танцюристи виступили перед президентами трьох слов’янських держав: Росії, України, Білорусі. Влітку 2002 року Народний ансамбль танцю "Барвінок” став Лауреатом Міжнародного фольклорного фестивалю в Італії (м. Руссі) та Лауреатом Міжнародного конкурсу "Наша Земля – Україна” в Міжнародному Дитячому Центрі "Артек”. 
У 2003 році ансамбль "Барвінок” став переможцем у Міжнародних фольклорних фестивалях "Мерцишор” у м. Рибниця (Придністровська Народна Республіка), в м. Гуско-Здроє та в XXX Харцерському фестивалі культури в м. Кельце (Польша). В 1996 р. на основі Зразкового ансамблю танцю "Барвінок" у м. Вінниці було створено міський Центр художньо-хореографічної освіти дітей та юнацтва "Барвінок". 
      
Щоб досягти висот мистецтва, повноцінно розкрити зміст будь-якого сценічного твору юним артистам необхідно мати добрі акторські навики, здібності до імпровізації та творчої інтерпретації створюваного на сцені образу. Це дуже складне завдання. Слід також сказати, що чисто навчальна робота з хореографії, музики чи вокалу - це важка і часто одноманітна праця. І тільки пробуджуючи і розвиваючи у кожній дитині творчі начала, можна досягти поставленої мети. В "Барвінку" ця мета досягається настирливою творчою роботою таких педагогів Центру.  Більшість цих педагогів – колишні учасники "Барвінка". Це є ще одним свідченням, що нам вдається розвинути у своїх вихованцях життєву потребу до творчості. А скільки наших випускників не змогли уявити свого життя без творчої роботи і стали професійними акторами в Національному ансамблі танцю України ім. П.Вірського, у хорі ім. Г.Верьовки, обласному музично-драматичному театрі, інших самодіяльних і професійних колективах України та за кордоном. Однією з головних рис творчого почерку нашого колективу є серйозна цілеспрямована робота над фольклорним матеріалом, який відтворює на сцені лауреат Міжнародних фольклорних фестивалів - "Народний художній колектив” - фольклорна група ансамблю. Основою у вивченні фольклору є досвід народної педагогіки, обряди і традиції музикування, ідеї українських композиторів та педагогів щодо визначної ролі фольклору у вихованні дитини. 
      
Але найголовніше, що вихованцями Вінницького міського центру художньо-хореографічної освіти дітей та юнацтва "Барвінок” є більше як 1000 дітей віком від 5 до 17 років, юних вінничан, які виховуються справжніми громадянами нашої держави, чесними і працелюбними, завзятими та веселими, і в багатьох випадках вони отримують справжню професію 
актора. Сьогодні Народний ансамблю танцю "Барвінок”, один з найкращих дитячих колективів України, та його фольклорна група сповнені творчих планів та цікавих задумів і готові зробити все, щоб горде ім’я рідної Вінниці стало відомим у всьому світі. 

ІГ "Креатив" © 2019
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Безкоштовний хостинг uCoz