Пн, 22.04.2019, 19:10
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Форма входу
Логін:
Пароль:
 Фольклорна група ансамблю.

ФОЛЬКЛОРНА ГРУПА АНСАМБЛЮ ТАНЦЮ “БАРВІНОК” ВІННИЦЬКОГО МІСЬКОГО ЦЕНТРУ ХУДОЖНЬО-ХОРЕОГРАФІЧНОЇ ОСВІТИ ДІТЕЙ ТА ЮНАЦТВА “БАРВІНОК”


      Фольклорна група ансамблю танцю “Барвінок” створена в 1989 р. На даний час тут займається понад 300 хлопчиків та дівчаток віком від 5 до 17 років, які в залежності від віку та підготовки, розділені на чотири групи.
      Перша – підготовча 5-8 років. Навчальний процес передбачає знайомство з елементарними навиками співу, грі на народних інструментах, та елементарною теорією музики.
     Друга – молодша 8-10 років. Діти отримують більш досконалі знання з теорії музики, практичному виконанні на народних інструментах та співу.
      Третя– середня група 10-13 років, яка вже є самостійною концертною одиницею зі своїм репертуаром.
     Четверта 13-17 років – старша концертна група. Навчальний процес передбачає розподіл роботи з дітьми в двох напрямках - інструментальному та вокальному.
     В інструментальному жанрі широко використані такі малі форми як троїста музика, різновиди ансамблів, ансамбль сопілкарів, робота з солістами - виконавцями. У вокальному – робота з ансамблями, дуетами та солістами. Під час концертних виступів у фольклорній групі комплексно використовується спів, інструментальна музика і танець. Репертуар колективу базується на авдентичному фольклорному матеріалі, який записується, розшифровується та систематизується самими гуртківцями. Створено ряд цікавих самобутніх програм :“Веснянки”, “Івана Купала”, Миколи Квітчатого та ін. Виконуються народні пісні з супроводом та a-сapella, інструментальна музика різних регіонів України. Враховуючи те, що разом з ансамблем “Барвінок” колектив багато гастролює, в репертуар входять пісні та інструментальна музика народів світу. Наряду з фольклорним в концертних виступах використовується класичний репертуар, що допомагає більш широко розкрити можливості українських народних інструментів.
      Велика увага приділяється підбору концертних костюмів. В основному використовуються костюми з колекції народного одягу, яку зібрали гуртківці, та виготовлені за авдентичними народними зразками. Але збагачення репертуару, репетиційна робота, збір та відтворення обрядів і музичного матеріалу не є самоціллю діяльності гуртка. Основне завдання – виховання справжньої, духовно багатої людини. Враховуючи те, що робота фольклорної групи органічно пов’язана з діяльністю ансамблю танцю “Барвінок”, в колективі широко використовуються форми дитячого самоврядування, які так чудово зарекомендували себе на протязі багатьох років існування ансамблю.
      Все це допомагає досягти значних успіхів в роботі. Фольклорна група – бажаний гість на заходах , які проводяться в нашому місті та області.
Разом з “Барвінком” колектив гастролював у Польщі, Англії, Італії, Німеччині та Японії. В містах Єкатеринбург, Київ, Москва, Львів, Одеса, Суми. В 1992-95 р.р. фольклорна група ансамблю танцю “Барвінок” стала Лауреатом Міжнародних фольклорних фестивалів. В 1993 р. присвоєно звання “Зразковий художній колектив”.

ІГ "Креатив" © 2019
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Безкоштовний хостинг uCoz