Пн, 22.04.2019, 19:10
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Форма входу
Логін:
Пароль:
 Студії художньої вишивки

Гурток вишивки


     

       Діти, які навчаються в Вінницькому міському центрі художньо-хореографічної освіти дітей та юнацтва "Барвінок" мають можливість займатися не тільки хореографією, співати народні пісні, вчитися грати на народних інструментах, також вони займаються художньою ручною вишивкою.
     Українська народна вишивка – один з багатьох видів декоративно-прикладного мистецтва. Це улюблений і здавна поширений різновид народної творчості. В Україні вишивати вміли скрізь. Довгими зимовими вечорами, під час вечорниць за тихою розмовою або під пісню. В кожному регіоні України є свої особливостей народної вишивки, які виявилися в колориті, техніках виконання, типових орнаментальних мотивах і композиціях.
     До нашого часу збереглося більш ніж 150 видів (технік) вишивання, якими діти гуртка художньої ручної вишивки з успіхом оволодівають. Вони вишивають серветки, доріжки, скатертини, рушники, сорочки.
     Навчання у гуртках художньої ручної вишивки, в якості експерименту, діти починають в 6-ти, 7-ми річному віці, що дало можливість виховувати у них повагу до декоративно-прикладного мистецтва, розвивати творче мислення та уяву.
     Майстерністю вишивки діти оволодівають, починаючи з вивчення простих стібків та хрестиків. Поступово вдосконалюючи свої навики, дівчатка можуть виконати і більш складну технічну роботу. За роки навчання в гуртках художньої ручної вишивки, дівчата вишивають на високому професійному рівні, можуть самі придумувати сюжет і композицію роботи, по творчому примножуючи красу рідного краю.
     Роботи дітей відомі як в Україні, так і в багатьох країнах світу і завжди представлені на виставках під час гастрольних поїздок Народного ансамблю танцю "Барвінок".

ІГ "Креатив" © 2019
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Безкоштовний хостинг uCoz